wtorek, 21 kwietnia 2015

Bogowie Wojny - Napoleon, podręcznik w przedsprzedaży


Jakiś czas temu wspominałem na blogu o grze Bogowie Wojny-Napoleon. Chłopaki idą jak burza, podręcznik do systemu trafił już do przedsprzedaży - można go znaleźć na stronie sklepu internetowego wydawcy. Na okładce widać znajomą kreskę Tomasza Tworka, ślicznie to wygląda no i jeszcze z polsko-napoleońskim akcentem. Także pozostałe grafiki w podręczniku są autorstwa Tomka, więc zapowiada się wizualna uczta. Każdy kto widział rysunki do podręcznika "Potop" w OiM wie czego się spodziewać. Od czasu do czasu pewnie coś sobie nieoficjalnego skrobnę do tej gry, mam nadzieję, że niedługo do Duńczyków których już napisałem dołączą jeszcze ich przeciwnicy - Szwedzi. Oczywiście, biorąc pod uwagę jakie mam opóźnienia w malowaniu figurek do OiM, na żołnierzy z epoki napoleońskiej przyjdzie czekać jeszcze dłużej...

7 komentarzy:

 1. maluj OiM, gra nam się w Edynburgu rozkręca, oj rozkręca ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W OiM to ja jestem szewc co bez butów chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co Wy tam w Szkocji nie macie paint service'ów? :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie korzystam, nigdy nie potrafiłem zrozumieć hobbystów którzy to robią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zależy kto ma jakie hobby ;) Są tacy dla których hobby jest rycie po źródłach, podręcznikach i obmyślanie strategii, a potem wcielanie jej w życie na stole bitewnym; dla nich malowanie to upierdliwy dodatek, którego można uniknąć za pieniądze ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. matheo - paint service są, tylko trochę droższe, jest jeszcze ebay albo bring and buy na konwentach - możliwości jest wiele.
  Michale maluj, maluj - w klubie mamy nowych graczy (razem jest już 5 armii pomalowanych) i nawet grają już beze mnie ;)
  Co do BW-N to tez maluj, ale później ;)

  OdpowiedzUsuń