poniedziałek, 14 maja 2018

Anno Domini 1666 - konkursInformowałem ostatnio o nadchodzącej akcji crowfundingowej nowej gry ze stajni Wargamera Anno Domini 1666. Dla przypomnienia, 15 maja rozpoczyna się jednoczesna zbiórka na Kickstarterze i Wspieram.to.  Jako że z ekipą Wargamera znamy się nie od dzisiaj, postanowiłem zorganizować konkurs dotyczący gry. AD 1666 zapowiada się naprawdę świetnie - tak od strony mechaniki jaki przepięknych modeli. 

Zaczynamy dzisiaj, a konkurs potrwa do piątku 18 maja (do 23:50 czasu londyńskiego). Wśród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania wylosuję dwóch zwycięzców, którzy otrzymają  zestaw 3 metalowych modeli do gry Anno Domini 1666: polskich dragonów lub francuskich muszkieterów.  Dziękuję Wargamerowi za ufundowanie nagrody!

Przechodzimy do pytań:
1. W jakim mieście dziać się będą wydarzenia w podstawowej („pudełkowej”) wersji gry Anno Domini 1666?
2. Proszę wymienić przynajmniej trzy frakcje, którymi będzie można dowodzić w grze. Należy wymienić pełną nazwę frakcji, a nie tylko Polacy czy Francuzi…
3.Jakie hipotetyczne wydarzenie historyczne z 1666 roku leży u podstaw głównego wątku gry?
4. Autorzy gry czerpią pełnymi garściami z bardzo znanych powieści i filmów. Proszę podać dwa takie źródła inspiracji (np. tytuł książki czy filmu).
5. W grze  pojawi się także wiele przedstawicielek płci pięknej. Proszę podać nazwy trzech modeli żeńskich, którymi można będzie grać w czasie rozgrywek w Anno Domini 1666.

Odpowiedzi na pytania proszę przesyłać jako wiadomość prywatną na FB profilu mojego blogu.

Ogłoszenie wyników – w sobotę 19 maja (trudno mi jednak powiedzieć o której godzinie, ot urok pracy na nocną zmianę…).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz