czwartek, 1 września 2011

500 wpisów - małe podsumowanie


Udało się dojechać do 500 postów, więc z tego powodu czas na małe podsumowanie. Blog istnieje od 17 marca 2010 roku, więc nieomal 1.5 roku – czyli w sumie tempo pojawiania się nowych postów jest całkiem niezłe. Ponad 92 000 odsłon strony, ponad 850 komentarzy (ok, tu trochę naciągam, bo blisko połowa z nich to moja odpowiedź na komentarze Czytelników…) i 60 stałych Obserwatorów świadczy chyba o tym, że blog chyba całkiem się podoba. W toku istnienia mojego internetowego kąta odwiedzili mnie tu Czytelnicy z sześciu kontynentów (niestety pingwiny i foki antarktyczne  nie wydają się zainteresowane rajtarią czy dragonią). Dzięki prowadzeniu bloga udało mi się także nawiązać kilka niesamowicie ciekawych ‘historycznych’ znajomości, raz jeszcze okazało się że Internet bardzo skutecznie niweluje granice państw i odległości między nimi. Pozostaje mi mieć tylko nadzieję, że moje internetowe bazgranie wciąż będzie się spotykało z Waszym zainteresowaniem i wspólnie uda się dojechać do kolejnych pięciu setek wpisów.

Serdecznie pozdrawiam!
Michał ‘Kadrinazi’ Paradowski

4 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego i tak ze zdziesieciokrotnienia jeszcze i statystyk, i postow, i komentarzy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog jest zawsze jedną z pierwszych stron na jakie wchodzę po uruchomieniu komputera i jedną z ostatnich jakie zamykam przed jego wyłączeniem. Wśród tych 500 postów można znaleźć tyle ciekawych rzeczy i wskazówek do odnalezienia kolejnych że wystarczyłoby na kilka takich blogów.Życzę przynajmniej kolejnych 500 a potem już będziemy zaokrąglać tę cyfrę ;-)
  Pozdrawiam A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami sam się łapię na tym, że tego pisania na blogu jest nieco za dużo - nie rozpoznaję niektórych tytułów i muszę przeczytać wpis żeby zobaczyć o co mi chodziło :) No ale od przybytku głowa nie boli...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń